Razítka - Marketing - ANERI s.r.o.

Razítka

18.4.2013 - Razítko je malým značkovacím zařízením schopným vytvářet opakovaně otisky. Stopadesátiletá historie razítek přinesla nejen změny ve tvarech razítek, ale zejména se měnily použité materiály při jejich výrobě a samotná technologie výroby.

Razítko je malým značkovacím zařízením schopným vytvářet opakovaně otisky. Stopadesátiletá historie razítek přinesla nejen změny ve tvarech razítek, ale zejména se měnily použité materiály při jejich výrobě a samotná technologie výroby.

Razítko svojí funkcí nahradilo pečeť a slouží k označování pravosti a autentičnosti dokumentů a úředních listin. Razítko také slouží jako pomůcka při používání opakujících se textů či grafických znaků.

V minulosti se razítkové štočky vyráběly gumové a tělo razítka – držadlo bylo dřevěné. Přestože takováto razítka se vyrábějí ještě i v současnosti, změnila se technologie výroby štočků. Dřívější vyřezávání do gumy nahradilo přesnější gravírování. Mnohem častěji se však v současnosti vyrábějí razítka plastová se štočkem z různých polymerů. Také namáčení štočku v razítkové barvě zaznamenalo velké změny. Dříve používaný externí štoček s razítkovací barvou je u některých moderních razítek zabudován přímo do těla razítka. Této technologie využívají například razítka firem Trodat a Colop.

Technologie výroby a zdokonalování razítek však stále pokračuje. Mezi v současnosti nejmodernější razítka patří razítka Modico, které již nemají žádný klasický polštářek s razítkovací barvou, do kterého se namáčí štoček, ale razítkovací barvou je napuštěna hmota, která je součástí štočku.

Moderní razítka Modico mají řadu předností a výhod.

Přesnost a čistota otisku je až 1200 dpi. Lze tak tisknout nejen různé rastry, slabé linky a stínování, ale dokonce i fotografie. Velkou výhodou je také dlouhá životnost. Razítka se neopotřebovávají, nevysychají a jelikož nemají žádný vnitřní mechanismus, není co by se porouchalo. Razítka vydrží až 20.000 otisků stále stejné kvality.

Razítka Modiko jsou dodávána v široké škále moderních tvarů, velikostí, barevného provedení těl razítek i barev inkoustů.

Jednou z největších výhod razítek Modico je rychlost výroby. Razítko je možné vyrobit na počkání během pár minut.

Certifikovaným výrobcem a dodavatelem razítek Modiko v Liberci je společnost ANERI s.r.o. Zájemcům o razítka Modico z kterékoliv místa v České republice je společnost ANERI schopna dodat požadované razítko do 24 hodin. Společnost ANERI samozřejmě dodává mimo razítek Modico také ostatní druhy – Trodat, Colop i razítka dřevěná vyráběná pomocí moderních technologií. Zákazník tak má jedinečnou možnost vybrat si razítko, které bude přesně vyhovovat jeho požadavkům.

25 LET praxe a referencí v oboru firemního poradenství.

Aneri marketing

ANERI, Karel Gott a Bohuslav Svoboda

Křest kniny
„Praha očima dětí”.

Karel Gott,  Bohuslav Svoboda a Dalibor Kotek

Překlady z češtiny do češtiny

Upravíme Vaše texty.

Překlad z češtiny do češtiny

Rozhovor poskytnutý odbornému časopisu Výběr

Rozhovor poskytnutý odbornému časopisu Výběr

Časopis Výběr je předním titulem v oblasti B2B, zabývajícím se  problematikou marketingu, maloobchodu a prodeje.

TOP CZECH QUALITY

Velvyslanci Spojených států amerických v Liberci

Funkční mobilní reklama

Mobilní reklama

Internetový marketing

Poděkování za podporu rozvoje marketingu v ČR pro ANERI s.r.o.

ČMS (Česká marketingová společnost) udělila u příležitosti dvaceti let od svého založení vybraným zakládajícím a aktivním členům Pamětní list jako uznání a poděkování za podporu rozvoje marketingu v ČR a dlouholetou spolupráci. Mezi firmami, které se podílely svojí úrovní poskytovaných odborných služeb na rozvoji marketingového oboru v ČR, byla i liberecká firma ANERI s.r.o., která působí po celé ČR.

marketing

Outsourcing marketingu z odborného časopisu

Outsourcingem k efektivitě i úsporám
Outsourcing služeb, které přímo souvisejí s hlavním předmětem podnikání, a mohou se proto „delegovat“ na externí odborníky
Nepodcenit marketing
V období ekonomické recese je třeba se na tyto procesy zaměřit
Anketa s podnikateli
S outsourcingem máme pozitivní zkušenosti, aktivně tuto službu využíváme v oblasti marketingu a komunikace