SLAVÍME 30 LET

„V případě, že uvažujete o změně Vašeho marketingu či využití některých našich služeb využijte naše pozvání na šálek dobré kávy a první konzultaci ZDARMA, při které nám zcela nezávazně sdělíte Vaše představy či pocity.

Každý podnikatelský subjekt, firma či společnost má své zaměření nebo svůj obor, na který se specializuje a který chce dělat co nejlépe a profesionálně. Řada z našich obchodních partnerů zjistila až po několika letech, že nemá význam řešit vše svépomocí.

Kdo marketing dobře zná, sám ví, že pro úspěch je třeba nejen umět kvalitně ovládat všechny marketingové nástroje, které na sebe navazují, ale také vlastnit určité know-how. Vybudovat si vlastní know-how v oboru, na který se firma nespecializuje je takřka nereálné. Proto v dnešní době téměř každá střední a větší firma využívá outsourcing nebo chcete-li, má obchodního partnera, který řeší některé prvky podnikání za ni. Naše společnost ANERI se tak stala outsorcingovým partnerem řady firem v oblasti marketingu. ANERI jako marketingový partner pracuje v týmu expertů, kteří se doplňují a jejich práce vzájemně na sebe navazuje. Partnerské firmě to tak ušetří spoustu času a hlavně financí, které by nakonec stejně vložila do zaměstnance svého oddělení marketingu, který je sám a nemá tolik prostředků a informací od svých kolegů z týmu.“

ZEPTEJTE SE NÁS

Jsme připraveni Vám zodpovědět Vaše dotazy.

7 + 9 =