GRAFIKA

Máte zájem o rychlou a přesnou práci grafika?
Připravujete vaše marketingové materiály a potřebujete poradit s grafikou, ale třeba i obsahem?
Navrhujeme a připravujeme všechny druhy komunikačních materiálů – od loga až po katalogy. Perfektně vám připravíme sazbu letáků katalogů, zpravodajů a dalšího do tisku. Zajistíme i následné tisky.

j

Grafické vytvoření loga, logotypu

Vytvoříme Vám profesionální logo na míru dle Vaší činnosti. Dobrá značka by měla být nadčasová, originální, nezaměnitelná s jinými značkami a hlavně snadno a bez problému reprodukovatelná na cokoli a v jakékoli velikosti, proto při návrhu dbáme na jeho nejširší použitelnost.

Logomanuál

V případě potřeby vám vytvoříme logomanuál k novému logu. Dokument, ve kterém jsou informace, jenž vám pomohou třeba při potisku propagačních materiálů nebo samolepky. Každý, kdo přijde do styku s vaším manuálem, ví jak logo používat.

Vektorizace loga

Vektorizace znamená, že pokud Vaše značka je pouze v bitmapové grafice (ve formátu .JPG, .GIF, .BMP …) ručně ji překreslíme do vektorového formátu (formát CDR, AI, EPS, …). Takto překreslenou značku lze následně aplikovat kamkoli a v jakékoli velikosti.

Redesign

Potřebuje vaše logo čí celá vizuální idntita osvěžit? Nabízíme také úpravu stávajícího vzhledu vaší značky.

Vytvoření celkového vizuálního stylu společnosti

S tvorbou vizuálních stylů máme bohaté zkušenosti a jsme schopni nabídnout našim klientům kreativní, originální a neotřelý vizuální styl, který dokonale zapadne a vytvoří korporátní identitu, odpovídající podstatě, filozofii i zaměření společnosti, či produktu.

Propagační a obalové materiály

Vizitky, letáky, plakáty, desky, pozvánky, vstupenky, oznámení, pohlednice, PF – Novoročenky, samolepky, P.O.P materiály – reklamní stojánky apod.

Tisková produkce

K veškeré grafice zajistíme také tisky – tisk letáků, katalogů, brožur, bloků, rollupů, vizitek a dalšího.
Po vytvoření a odsouhlasení grafického návrhu vám vše také vytiskneme.

ZEPTEJTE SE NÁS

Jsme připraveni Vám zodpovědět Vaše dotazy.

10 + 14 =