[ POŘÁDÁNÍ AKCÍ ]

Ke správnému marketingu patří i pořádání firemních dnů, tiskových konferencí a různých společenských a sportovních akcí, které pro Vás můžeme připravit zcela na klíč. Event marketing neboli pořádání firemních akcí je nedílnou součástí marketingového mixu a firemní komunikace. Jedná se o nástroj, kterým prohlubujeme vztahy se stávajícími obchodními partnery, případně se snažíme upoutat nové potenciální klienty.

3

Zážitky

Prostřednictvím event marketingu se snažíme pro účastníky připravit zážitky, které mají za úkol podpořit image firmy a její produkty. Při pořádání firemních akcí se vychází z poznatku, že si lidé nejlépe zapamatují to, co prožijí.

3

Od A do Z

Pomůžeme vám s výběrem ideálního prostředí, připravíme program na míru, zajistíme občerstvení a postaráme se o to, aby se všichni hosté v průběhu firemního dne cítili příjemně a aby si z vašeho setkání odnesli nezapomenutelné zážitky.

OD FIREMNÍCH SETKÁNÍ
 PO VÁNOČNÍ TRHY 

Máme ve svém portfoliu firemní akce, zábavné a motivační akce, reklamní a prodejní akce, školení a výuka, městské slavnosti a vánoční trhy, kulturní akce, společenské události, sportovní akce a sportovní exhibice. Dále také organizaci konferencí a seminářů, výstavy, prezentace a promotion akce. Pořádání a organizace charitativních projektů pro děti, postižené a sociálně slabé. V noposlední řadě za sebou máme také kompletní realizaci vánočních trhů.

PTEJTE SE,
 JSME ONLINE 

Jsme připraveni Vám zodpovědět Vaše dotazy.

1 + 9 =

ANERI s.r.o., Hodkovická 52/52
460 06

Odpovědný zástupce: Dalibor Kotek – jednatel
Informace o zpracovánáí osobních údajů

IČ: 25429469
DIČ: CZ25429469

+420 602 458 045
aneri@aneri.cz

Ochrana osobních údajů
© 2024 ANERI s.r.o.