[ FIREMNÍ PORADNA ]

Zřizování nové firmy a start prvních obchodů. Naše poradenství se zabývá i touto činností, což znamená, že Vám poradíme se zřízením nové firmy doslova od A až po Z.

Konzultace stávajícího podnikání

Záruka nezávislého pohledu odborníka – minimalizace rizika firemní a profesní slepoty. Externí pohled experta se skutečnými praktickými zkušenostmi z různých firem zajišťuje potřebný odborný a nezatížený pohled do běžných mechanismů fungování společnosti

Zřizování firmy

Zřizování nové firmy a start prvních obchodů. Naše poradenství se zabývá i touto činností, což znamená, že Vám poradíme se zřízením nové firmy doslova od A až po Z.

První fází bývá průzkum trhu, podle kterého zjistíme, jaké máte šance pro dobré umístění na trhu jak v ČR, tak v EU.

Dále Vám poradíme jakou právní formu společnosti zvolit.

Účetnictví? Byrokracie a úřady?

Poté je dobré nastavit firemní identitu a vytvořit firemní manuál jak grafický, tak třeba i personální. Pomůžeme Vám s výběrem vhodných zaměstnanců i obchodních partnerů. Provedeme velice vhodné a osvědčené výběrové řízení, které je založeno na psychologii z dlouholeté praxe.

Zrealizujeme tisk propagačních materiálů jak o firmě, tak o daném produktu a můžeme odstartovat třeba i direct mailing, který Vám pomůže získat první zákazníky.

Interní AUDIT

Nezávislá, objektivní, ujišťovací a konzultační činnost, zaměřená na přidávání hodnoty a zdokonalování procesů v organizaci. Interní audit pomáhá organizaci dosahovat její cíle tím, že přináší systematický metodický přístup k hodnocení a zlepšování efektivnosti řízení rizik, řídících a kontrolních procesů a správy a řízení organizace a to v různých oblastech.

Interní audit se provádí v různém právním a kulturním prostředí, uvnitř organizací-společností lišících se zaměřením, velikostí a strukturou, pomocí našich školených odborníků.

Má-li interní audit plnit řádně své poslání, musí být vždy jeho činnost založena na profesionalitě a na dodržování standardů a etického kodexu pro profesionální praxi interního auditu.

Všem našim klientům zaručuje výše uvedené skutečnosti naše řádné členství v Českém institutu interních auditorů a mezinárodním institutu IIA, Inc. se sídlem v USA.

PTEJTE SE,
 JSME ONLINE 

Jsme připraveni Vám zodpovědět Vaše dotazy.

15 + 7 =

ANERI s.r.o., Hodkovická 52/52
460 06

Odpovědný zástupce: Dalibor Kotek – jednatel
Informace o zpracovánáí osobních údajů

IČ: 25429469
DIČ: CZ25429469

+420 602 458 045
aneri@aneri.cz

Ochrana osobních údajů
© 2024 ANERI s.r.o.