[ WEBOVÉ STRÁNKY ]

Tvorba každých webových stránek i e-shopů u nás probíhá na klíč. Nikdo nechce mít na chlup stejný web jako konkurence nebo soused. Proto vám design i funkčnost vyrobíme na míru. Ať už jste velká firma, podnikatel, škola, obec nebo třeba nezisková organizace, profesionální webové stránky zvládneme vyrobit úplně pro každého.

Tvorba webových stránek

Zhotovíme Vám moderní webové stránky s responzivním designem a s redakčním systémem pro vlastní správu obsahu.

Responzivní design

Na námi vytvořených stránkách používáme téměř vždy responzivní design. V době smartphonů, tabletů a mobilních telefonů chceme, aby stránky byly přizpůsobené právě i těmto zařízením.

Jedinečný vzhled

Vzhled a provedení webu rozhodne o tom, jestli bude váš web pro uživatele lákavý a jestli ho navštíví znovu. Držíme se nejnovějších trendů a dbáme, aby vzhled plně korespondoval s požadavky poslední doby, proto dbáme na propracovaný vzhled, který umí rychle zaujmout.

Tvorba e-shopů

Vytváříme e-shopy, se kterými se velice dobře pracuje a splní veškerá vaše očekávání. Zvládneme také magazíny, blogovací stránky a další rozsáhlejší projekty.

l

Redakční systém

Nasazujeme eshop na ověřený redakční systém, který pohlídá všechny důležité standardy pro vyhledávače a samozřejmě vám umožní jednoduchou správu obsahu.

Napojení na srovnávače zboží

Export na www.zbozi.cz a www.heureka.cz naleznete téměř v každém e-shopu. U nás však získáte možnosti individuální editace odesílaných informací, což se výrazně projevuje na efektivitě kampaní.

PODPORA
 I PO DOKONČENÍ 

I po dokončení se na nás můžete kdykoliv obrátit a rádi Vám poskytneme plný servis a podporu. Pokud se vyskytnou překážky, které budou nad vaše síly, můžete kdykoliv bezplatně kontaktovat náš helpdesk. Poradíme nebo pomůžeme s běžnými provozními úpravami webových stránek.

PTEJTE SE,
 JSME ONLINE 

Jsme připraveni Vám zodpovědět Vaše dotazy.

15 + 4 =

ANERI s.r.o., Hodkovická 52/52
460 06

Odpovědný zástupce: Dalibor Kotek – jednatel
Informace o zpracovánáí osobních údajů

IČ: 25429469
DIČ: CZ25429469

+420 602 458 045
aneri@aneri.cz

Ochrana osobních údajů
© 2024 ANERI s.r.o.