Z pekárny šumava prosperující náš chéb po celé ČR

Případová studie z pekárny do pekárny

Od roku 2018 jsme začali spolupracovat s pekárnou a pekařstvím Šumava. Pro účely zviditelnění jsme navrhli správu a kampaně na sociálních sítích. #lowbudget Po několika měsících správy těchto kampaní jsme se dostali k jednáním ohledně celkového marketingového vývoje firmy. Z těchto jednání vyplynul vývoj směrem k vyzkoušení nových pekárenských konceptů, od změny produktu až po vzhled jednotlivých prodejen.

Po nasazení ukázkových poboček a nové marketingové strategie informování zákazníka před otevřením jednotlivé pobočky jsme navrhli a realizovali základní kameny k marketingovému mixu, který vyústil v celkový rebranding společnosti z pekárny Šumava do společnosti NÁŠ CHLÉB vaše pekárna. Pro tento originální koncept jsme založili a v prvních letech spravovali sociální sítě, vytvořili webové stránky pro pekařství, pro nábor i pro případné franšízanty, pro tyto weby jsme také realizovali PPC kampaně. Weby jsme realizovali od nákupu domény až po textaci a fotky. Dále jsme vymysleli a realizovali eshop s vánočním cukrovím, TOP produkty a party servisem. Spoluvytvářeli jsme také manuály pro jednotlivé provozy apod. Zásadní ANERI otisk je také návrh a realizace většiny nových poboček co se týče venkovního vzhledu od reklamních cedulí po samolepky.

Pro lepší vnitrofiremní marketing jsme také navrhly nové komunikační kanály s prodavačkami. Příkladem nové manuály pro prodavačky, QR kódy pro vyhodnocování jejich návrhů a spokojenosti či vnitrofiremní zpravodaj, který pravidelně informuje co se ve firmě děje, jaké produkty jsou v plánů apod.

Tagy: tvorba webu, tvorba eshopu, focení, videa, copywriting, správa PPC, sociální sítě, facebook, Instagram, tiktok, reklamní desky, potiskplachet, vizualizace, poradenství, interní marketing.

 

 

další reference

Jeden z největších resortů na severu

Jeden z největších resortů na severu

Dlouhodobá spolupráce s jedním z největších resortů severních Čech   Před zahájením spolupráce s resortem Malevil si klient nechal vytvořit nové logo, které máme za úkol implementovat do jednotlivých tiskovin a materiálů používaných v resortu. V rámci areálu jsme...

číst více
Pronájem plošin v novém kabátě

Pronájem plošin v novém kabátě

PRONÁJEM PLOŠIN V NOVÉM KABÁTĚ Čistě, rychle, kvalitně Pro nově vznikající půjčovnu plošin jsme vytvořili vizuální vzhled společnosti. Navrhli jsme reklamní plachty a realizovali web na klíč. Jedná se tak o rychlou a efektivní spolupráci, díky které klient může svůj...

číst více